Weekend Goals
Estadio Francisco Rivera Escobar

Estadio Francisco Rivera Escobar

Ara mateix no hi ha cap partit programat a Estadio Francisco Rivera Escobar.

0 partits aquíEntrades des de –
Com arribar-hi

Carrera 35

Aforament10.000
CiutatPalmira
Fus horari localAmerica/Bogota

Altres estadis a prop

A menys de 60 km — útil si vols aprofitar el cap de setmana per veure dos partits.

Partits a Estadio Francisco Rivera Escobar

Tots els pròxims partits en aquest estadi, del més proper al més llunyà, amb el seient més barat que hem trobat per a cadascun.

⚽

No s'ha trobat cap partit

No hi ha res programat a Estadio Francisco Rivera Escobar en els pròxims mesos.

Al voltant de Estadio Francisco Rivera Escobar

L'estadi, les estacions properes i els altres estadis amb partits programats.

Anar a Estadio Francisco Rivera Escobar

Estadio Francisco Rivera Escobar és a Palmira. Orsomarso hi juga els partits com a local.

Els preus són els més barats que hem trobat entre venedors oficials i de revenda. És possible que guanyem una comissió.