Weekend Goals
Stadion Urozhaj

Stadion Urozhaj

Ara mateix no hi ha cap partit programat a Stadion Urozhaj.

0 partits aquíEntrades des de –
Com arribar-hi

Uchebnyy Gorodok, 37

Aforament4.200
CiutatKostroma
Fus horari localEurope/Moscow

Partits a Stadion Urozhaj

Tots els pròxims partits en aquest estadi, del més proper al més llunyà, amb el seient més barat que hem trobat per a cadascun.

⚽

No s'ha trobat cap partit

No hi ha res programat a Stadion Urozhaj en els pròxims mesos.

Al voltant de Stadion Urozhaj

L'estadi, les estacions properes i els altres estadis amb partits programats.

Anar a Stadion Urozhaj

Stadion Urozhaj és a Kostroma. Spartak Kostroma hi juga els partits com a local.

Els preus són els més barats que hem trobat entre venedors oficials i de revenda. És possible que guanyem una comissió.