Weekend Goals
Weekend Goals
Al Saqr Stadium
Yemen/Taiz/Al Saqr Stadium
Stadion · Taiz

Al Saqr Stadium

Der er i øjeblikket ingen planlagte kampe på Al Saqr Stadium.

Priser tjekket 27. september 2026 · officielle og videresalgsudbydere

Kampe her

0

Næste kamp

–

Billetter fra

–

Sådan kommer du derhen

Al Saqr Stadium, Taiz

Kapacitet5.000
ByTaiz
Lokal tidszoneAsia/Aden
Klub baseret herAl Saqr

Kampe på Al Saqr Stadium

Alle kommende kampe på dette stadion, de nærmeste først, med den billigste plads, vi kan finde til hver.

⚽

Ingen kampe fundet

Der er ikke planlagt noget på Al Saqr Stadium de kommende måneder.

På vej til Al Saqr Stadium

Al Saqr Stadium ligger i Taiz. Al Saqr spiller sine hjemmekampe her.

Priserne er de billigste, vi har fundet blandt officielle og videresalgsudbydere, tjekket 27. september 2026. Vi kan tjene en kommission.