Weekend Goals
Weekend Goals
22 May Stadium
Yemen/Ibb/22 May Stadium
Stadion · Ibb

22 May Stadium

22 May Stadium nie ma obecnie żadnych zaplanowanych meczów.

Ceny sprawdzone 25 września 2026 · sprzedawcy oficjalni i z rynku wtórnego

Mecze tutaj

0

Najbliższy mecz

–

Bilety od

–

Jak dojechać

22 May Stadium, Ibb

Pojemność40 000
MiastoIbb
Strefa czasowaAsia/Aden
Kluby domoweAl Ittihad Ibb, Al Sha'ab Ibb

Kto tu gra

2 kluby są tu u siebie. Od tego, który z nich gra, zależy rodzaj biletu, trybuna, na której usiądziesz, i to, jak szybko bilety się rozejdą — sprawdź klub, zanim wybierzesz termin.

22 May Stadium — mecze

Wszystkie nadchodzące mecze na tym stadionie, od najbliższego, z najtańszym miejscem, jakie udało się znaleźć dla każdego z nich.

⚽

Nie znaleziono meczów

W najbliższych miesiącach 22 May Stadium nie ma zaplanowanych żadnych meczów.

22 May Stadium — jak się tam wybrać

22 May Stadium znajduje się w mieście Ibb. Al Ittihad Ibb and Al Sha'ab Ibb — wszystkie grają tu u siebie.

Ceny to najtańsze, jakie znaleźliśmy wśród sprzedawców oficjalnych i z rynku wtórnego, sprawdzone 25 września 2026. Możemy zarabiać prowizję.