Weekend Goals
Weekend Goals
Sportpark Drie Burg (Watergraafsmeer)
Netherlands/Amsterdam/Sportpark Drie Burg (Watergraafsmeer)
Stadion · Amsterdam

Sportpark Drie Burg (Watergraafsmeer)

Sportpark Drie Burg (Watergraafsmeer) nie ma obecnie żadnych zaplanowanych meczów.

Ceny sprawdzone 24 września 2026 · sprzedawcy oficjalni i z rynku wtórnego

Mecze tutaj

0

Najbliższy mecz

Bilety od

Jak dojechać

Drie Burgpad 3

Pojemność1000
MiastoAmsterdam
Strefa czasowaEurope/Amsterdam
Klub domowyJOS Watergraafsmeer

Inne stadiony w pobliżu

W promieniu 60 km — przydatne, jeśli planujesz weekendowy wyjazd i chcesz zobaczyć dwa mecze.

Sportpark Drie Burg (Watergraafsmeer) — mecze

Wszystkie nadchodzące mecze na tym stadionie, od najbliższego, z najtańszym miejscem, jakie udało się znaleźć dla każdego z nich.

Nie znaleziono meczów

W najbliższych miesiącach Sportpark Drie Burg (Watergraafsmeer) nie ma zaplanowanych żadnych meczów.

Sportpark Drie Burg (Watergraafsmeer) — jak się tam wybrać

Sportpark Drie Burg (Watergraafsmeer) znajduje się w mieście Amsterdam. Tu JOS Watergraafsmeer rozgrywa swoje mecze domowe.

Ceny to najtańsze, jakie znaleźliśmy wśród sprzedawców oficjalnych i z rynku wtórnego, sprawdzone 24 września 2026. Możemy zarabiać prowizję.