Weekend Goals
Weekend Goals

South Sudan

South Sudan flag

Fotbollsbiljetter i South Sudan

1 upcoming fixture in South Sudan, across 1 competition at 1 ground, with no tickets on sale yet.

Priser kontrollerade 24 september 2026 · officiella och andrahandsförsäljare

Matcher

1

Tävlingar

1

Billigast

–

Internationals

Landslagsmatcher. Enstaka datum, och de enda matcherna där hela publiken köper biljetter som neutrala.

Var fotbollen finns

Matcherna samlas i en handfull städer, och en helg kan rymma två av dem. Stadssidorna har arenakarta och restider.

Juba

Inga biljetter än

1 match · 1 arena · 1 den här helgen

Gå på match i South Sudan

South Sudan has 1 upcoming fixture on this page, across 1 competition at 1 ground in 1 city.

Vanliga frågor

What football matches are on in South Sudan this weekend?

1 fixture this weekend, including South Sudan vs Egypt.

Priserna är för den billigaste platsen vi hittade bland officiella och andrahandsförsäljare, kontrollerade 24 september 2026. Vi kan tjäna en provision.