Weekend Goals
Weekend Goals

North Macedonia

North Macedonia flag

North Macedonia — квитки на футбол

3 upcoming fixtures in North Macedonia, across 2 competitions at 2 grounds, from GBP 48.

Ціни перевірено 24 вересня 2026 р. · офіційні продавці та перепродаж

Матчі

3

Турніри

2

Найдешевше

64 USD

Де є футбол

Матчі зосереджені в кількох містах, і за одні вихідні можна встигнути на матчі у двох з них. На сторінках міст є карта стадіонів і час у дорозі.

Skopje

від 64 USD

3 матчі · 2 стадіони · 1 на цих вихідних

Velesta, Veles, Tetovo, Strumica — матчів у цей період поки немає; сторінки відкриються, щойно дати будуть підтверджені.

North Macedonia: їдемо на матч

North Macedonia has 3 upcoming fixtures on this page, across 2 competitions at 2 grounds in 1 city.

By competition: UEFA Nations League from GBP 48.

Часті запитання

What football matches are on in North Macedonia this weekend?

1 fixture this weekend, including FYR Macedonia vs Switzerland.

How much are football tickets in North Macedonia?

Tickets in North Macedonia start from GBP 48 for the fixtures in this window.

Which league is cheapest to watch in North Macedonia?

UEFA Nations League, from GBP 48.

Ціни — це найдешевше місце, яке ми знайшли серед офіційних продавців і перепродажу, перевірено 24 вересня 2026 р.. Ми можемо отримувати комісію.