Weekend Goals
Campo Municipal de Santa Mariña

Campo Municipal de Santa Mariña

На Campo Municipal de Santa Mariña поки немає запланованих матчів.

0 матчів тутКвитки від –Ціни перевірено 19 жовтня 2026 р. · офіційні продавці та перепродаж
Як дістатися

Rúa Campo de Fútbol

Місткість2 000
МістоRedondela
Часовий поясEurope/Madrid

Інші стадіони поруч

У межах 60 км — зручно, якщо плануєш футбольний вікенд і хочеш подивитися два матчі.

Матчі на Campo Municipal de Santa Mariña

Усі майбутні матчі на цьому стадіоні, від найближчого, з найдешевшим квитком, який нам вдалося знайти для кожного.

⚽

Матчів не знайдено

На Campo Municipal de Santa Mariña найближчими місяцями нічого не заплановано.

Навколо Campo Municipal de Santa Mariña

Стадіон, найближчі станції та інші стадіони, де є матчі.

Їдеш на Campo Municipal de Santa Mariña

Campo Municipal de Santa Mariña розташований у місті Redondela. Тут проходять матчі кількох турнірів.

Це найнижчі ціни, які ми знайшли серед офіційних продавців і перепродажу, перевірено 19 жовтня 2026 р.. Ми можемо отримувати комісію.