Weekend Goals
Futbalový štadión TJ Jasenov

Futbalový štadión TJ Jasenov

На Futbalový štadión TJ Jasenov поки немає запланованих матчів.

0 матчів тутКвитки від –
Як дістатися

Jasenovská 33

Місткість1 000
МістоHumenné
Часовий поясEurope/Bratislava

Інші стадіони поруч

У межах 60 км — зручно, якщо плануєш футбольний вікенд і хочеш подивитися два матчі.

Матчі на Futbalový štadión TJ Jasenov

Усі майбутні матчі на цьому стадіоні, від найближчого, з найдешевшим квитком, який нам вдалося знайти для кожного.

⚽

Матчів не знайдено

На Futbalový štadión TJ Jasenov найближчими місяцями нічого не заплановано.

Навколо Futbalový štadión TJ Jasenov

Стадіон, найближчі станції та інші стадіони, де є матчі.

Їдеш на Futbalový štadión TJ Jasenov

Futbalový štadión TJ Jasenov розташований у місті Humenné. Тут проводить домашні матчі Jasenov.

Це найнижчі ціни, які ми знайшли серед офіційних продавців і перепродажу. Ми можемо отримувати комісію.