Weekend Goals
Takhti Stadium

Takhti Stadium

На Takhti Stadium поки немає запланованих матчів.

0 матчів тутКвитки від –
Як дістатися

Valiasr Boulevard

Місткість15 000
МістоJam
Часовий поясAsia/Tehran

Матчі на Takhti Stadium

Усі майбутні матчі на цьому стадіоні, від найближчого, з найдешевшим квитком, який нам вдалося знайти для кожного.

⚽

Матчів не знайдено

На Takhti Stadium найближчими місяцями нічого не заплановано.

Навколо Takhti Stadium

Стадіон, найближчі станції та інші стадіони, де є матчі.

Їдеш на Takhti Stadium

Takhti Stadium розташований у місті Jam. Тут проводить домашні матчі Pars Jonoubi JAM.

Це найнижчі ціни, які ми знайшли серед офіційних продавців і перепродажу. Ми можемо отримувати комісію.